10 עצות בטיחות להיכרויות באינטרנט ומחוצה לו

10 עצות בטיחות להיכרויות באינטרנט ומחוצה לו, עדיין מחפש מישהו מיוחד? בבקשה תשמור על עצמך. הנה עשר דרכים לגרום לך להתאהב בלב שלך, אבל זכור את ההגנה האישית שלך.

1. היזהרו מאנשים שנראים טוב מכדי להיות אמיתיים

היזהרו מאנשים שנראים טוב מכדי להיות אמיתיים. התחל לתקשר רק באמצעות דואר אלקטרוני, ואז חפש התנהגות מוזרה או חוסר עקביות. ייתכן שהאדם בצד השני אינו מי שהוא אומר שהוא או מי שהוא אומר שהוא. סמוך על האינטואיציה שלך. אם משהו גורם לך לאי נוחות, התרחק למען ביטחונך והגנתך.

2. ודא שכל פנייה באתר של חבר שלך מתבצעת באמצעות מערכת סמיות כפולה

10 עצות בטיחות להיכרויות באינטרנט ומחוצה לו
10 עצות בטיחות להיכרויות באינטרנט ומחוצה לו

ודא שכל פנייה באתר של חבר שלך מתבצעת באמצעות מערכת סמיות כפולה, זה מבטיח שהזהות האמיתית שלך מוגנת עד שתחליט לחשוף אותה. לעולם אל תכלול את שם המשפחה, כתובת הבית, מספר הטלפון, מיקום העבודה, כתובת האימייל או כל מידע מזהה אחר בפרופיל או בהודעה הראשונית שלך. כאשר אתה מתקשר עם מישהו, סגור את קובץ חתימת הדוא”ל שלך. הפסיק לתקשר עם כל מי שלחץ עליך להשיג מידע אישי או מנסה להערים עליך לחשוף אותו בכל דרך שהיא.

3. החלטות זהירות מובילות לחוויית היכרויות טובה יותר

החלטות זהירות מובילות לחוויית היכרויות טובה יותר. הקפידו להגן על עצמכם מלסמוך על אנשים לא אמינים; חברים עתידיים חייבים לרכוש את אמונכם לאורך זמן באמצעות התנהגות מכבדת ופשוטה. השקיעו את כל זמנכם במחקר עבור אדם ישר והקדישו תשומת לב רבה לאורך הדרך. אם אתה חושד שמישהו משקר, סביר להניח שהוא משקר, ויפעל בהתאם. קח אחריות על הרומנטיקה והלב שלך יודה לך. אל תגיע לאינטימיות עם מישהו בטרם עת, גם אם האינטימיות מתרחשת רק באינטרנט. אם שניכם מחליטים לחצות את נקודת האל חזור, היו חכמים והגנו על עצמכם. למרכזים האמריקאים לבקרת מחלות ומניעתן (http://www.cdc.gov/) יש מידע עדכני על מחלות מין ושמירה על בריאות.

4. רוב שירותי ההיכרויות באינטרנט אינם דורשים מחברים להגיש בדיקות רקע

רוב שירותי ההיכרויות באינטרנט אינם דורשים מחברים להגיש בדיקות רקע. אז הקפידו לקבל מידע רב ככל האפשר על ידי שאילת שאלות, שימוש במנוע חיפוש באינטרנט, והכי חשוב, שימוש בשכל הישר. שום דבר לא אמין ב-100%, רק זכור להשתמש בראש שלך…לא רק בלב שלך.

5. תמונה יכולה לתת לך מושג טוב על המראה החיצוני של האדם

תמונה יכולה לתת לך מושג טוב על המראה החיצוני של האדם, מה שעשוי לעזור לקבל אינטואיציה. למעשה, עדיף לצפות במספר תמונות של מישהו במסגרות שונות: מזדמנים, רשמיים, פנים וחוץ. אם כל מה שאתה שומע הוא תירוץ שאתה לא יכול לראות את התמונה, שקלו מה יש לו להסתיר.

6. שיחת טלפון יכולה לחשוף הרבה על כישוריו התקשורתיים והחברתיים של האדם

שיחת טלפון יכולה לחשוף הרבה על כישוריו התקשורתיים והחברתיים של האדם. למען בטיחותך, אל תמסור את מספר הטלפון שלך לזרים. נסה להשתמש במספר נייד או להשתמש בטכנולוגיית חסימת שיחות מקומית כדי למנוע ממספר הטלפון שלך להופיע במזהה המתקשר. ספק את מספר הטלפון שלך רק כאשר אתה מרגיש בנוח לחלוטין.

7. היופי במפגש עם מישהו באינטרנט

היופי במפגש עם מישהו באינטרנט הוא שאתה יכול לאסוף מידע בהדרגה ואז לבחור אם להמשיך את הקשר בעולם הלא מקוון. אינך מחויב לפגוש אף אחד, ללא קשר לרמת האינטימיות המקוונת שלך. גם אם תחליט לקבוע תור, תמיד יש לך את הזכות לשנות את דעתך. ההחלטה שלך להישאר אנונימית עשויה להתבסס על תחושות שאינך יכול להסביר בהיגיון. סמוך על עצמך. לעקוב אחר האינטואיציה שלך

8. מודעות

היו מודעים לכעס, לתסכול עז או לניסיונות ללחוץ או לשלוט בהבעה שלכם. התנהגות פסיבית-אגרסיבית, הערות משפילות או לא מכבדות, או כל התנהגות פיזית בלתי הולמת הם דגלים אדומים. אתה צריך לדאוג אם הדייט שלך מפגין אחת מההתנהגויות הבאות מבלי לספק הסבר מקובל: מתן מידע לא עקבי לגבי גיל, תחומי עניין, מראה חיצוני, מצב משפחתי, עיסוק, תעסוקה וכו’. סירב לדבר איתך לאחר הקמה מתמשכת, אינטימיות באינטרנט. לא ניתן לענות ישירות על שאלות ישירות. נראה שונה מאוד מהפרסונה המקוונת שלו. לעולם אל תכיר לך חברים, עמיתים מקצועיים או בני משפחה.

9. מצב לא מקוון

כשאתה בוחר להיפגש במצב לא מקוון, הקפד לספר לחברים שלך לאן אתה הולך ומתי תחזור. השאר את שם התאריך ומספר הטלפון שלך לחבר. לעולם אל תארגן שהדייט שלך יאסוף אותך הביתה. ספקו תחבורה משלכם, פגשו אנשים רבים באזור בו-זמנית במקום ציבורי (מסעדה או בית קפה מוכרים הם בדרך כלל בחירה טובה), או צאו לבד לאחר הדייט. הימנע משתייה מופרזת מכיוון שהיא עלולה לפגוע ביכולת שלך לקבל החלטות טובות. אם בשלב מסוים אתה והדייט שלך מחליטים לעבור למקום אחר, סעו בעצמכם. כשיגיע הזמן, תודה על הדייט ולהתראות

10. טיסות

אם אתם מתכננים לטוס מעיר אחרת, תארגנו רכב וחדר במלון משלכם. אל תפרסם את שם המלון שלך ואל תיתן לדייט שלך לסדר לך את זה. שכור רכב בשדה התעופה וסוע ישירות למלון שלך. תמיד התקשר לדייט שלך מהמלון. אתה יכול גם לבדוק מראש היכן שניכם מסכימים להיפגש למיקומים ספציפיים וללמוד יותר על האזור. אם המיקום נראה לא הולם או לא בטוח, אנא חזור למלון שלך. נסה ליצור קשר עם הדייט שלך באתר זה או להשאיר הודעה במשיבון. ודא תמיד שחבר או בן משפחה יודע על התוכנית שלך ויש לו את פרטי הקשר שלך. ותשא את הטלפון איתך.

לסיכום

לעולם אל תעשה משהו שאתה לא בטוח לגביו. אם יש לך חששות לגבי היכרויות, השתמש במיטב שיקול הדעת כדי לנקות את המצב ולצאת משם. תן לעצמך מספיק זמן להתקשר לחבר לייעוץ, לבקש עזרה ממישהו אחר במקום, או להתגנב מהדלת האחורית ולנסוע. אם אתה מרגיש שאתה בסכנה, התקשר למשטרה; עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. לעולם אל תדאג או תרגיש נבוך לגבי מעשיך; הבטיחות שלך חשובה הרבה יותר ממה שאדם חושב עליך.

בעוד שרמאים, רמאים והונאות בוודאי נראים מאוד ברשת, תמצאו אותם גם במועדוני לילה ובשירותי היכרויות מקוונים, במסיבות ואפילו יושבים מולכם בבית קפה מקומי. אמנם במקום בו אתה פוגש מישהו, היכרויות לעולם אינן נטול סיכון, אבל קצת זהירות יכולה להפחית את הסיכון הבטיחותי שלך כשאתה מנסה למצוא מישהו ספציפי ללבך.


כתיבת תגובה

אל תפספס את האפשרות למצוא אהבה

הצטרף עוד היום והגדל את סיכוייך למצוא אהבה במאות אחוזים.

הצטרפו עוד היום

אנו מציעים לכם להרים את הכפפה, ולהתחיל לחפש את החצי השני שלכם כבר עכשיו, אנחנו נעשה הכל כדי שהתהליך יהיה כיפי ונעים ניתן לכם טיפים לדייט המושלם ועוד... מוכנים להתחיל?

הירשם עכשיו

נבנה ב ❤ ע”י Studione.co.il בניית אתרים כל הזכויות שמורות © ל IMIN.CO.IL

דילוג לתוכן